Onze wijn- en bierverkoop is er weer!

Voor de 6e maal organiseren we onze wijn- en bierverkoop. De opbrengst hiervan gaat integraal naar de sportieve begeleiding van onze spelers. Concreet betekent dit de aankoop van sportmateriaal en onze eigen clubkiné.

BrHC – Wijnverkoop bestelformulier samenvatting 2020

Noteer het aantal verkochte wijnen en bieren in het overzicht en mail dit naar je ploegverantwoordelijke of info@brasschaathandbalclub.be. Het totale bedrag ten laatste 28 november storten op de clubrekening BE61 9731 4188 9917.

Op volgende data kan je bestelling afgehaald worden bij de familie Van Doninck (Holleweg 60 te Kapellen):
*zaterdag 12 december van 10u tot 12u
*zondag 13 december van 10u tot 12u
*woensdag 16 december van 19u tot 21u
In geval dat geen van deze data past, gelieve dan zelf contact op te nemen om een afspraak te maken. (stefaan.van.doninck@gmail.com)

 

Succes en laat het smaken!

 

 

What do you want to do ?

New mail

What do you want to do ?

New mail

What do you want to do ?

New mail