Miniemen (U16) 1

ploegfoto Miniemen (U16) 1

Spelers

1 - Tijs Toussaint (2003)

2 - Ferre Van Loo (2003)

4 - Floortje Meyvis (2002)

5 - Joachim Slembrouck (2002)

10 - De Haeck Jens (2002)

11 - Boo Wautelet (2003)

16 - Tia Toremans (2001)

18 - Mircea Goguta (2002)

19 - Jonas Vandyck (2002)

19 - Elias De Ridder (2001)

21 - Lars Van Praag (2003)

23 - Flor Van De velde (2003)

25 - Vince De Bruyne (2002)

26 - Seppe Minnebach (2002)

27 - Dries Jalink (2003)

28 - Tim De Schepper (2003)

29 - Celle Hendrickx (2001)

30 - Iain Somerling (2002)

Coach/Trainer

Nick Gevers
gevers.nick@hotmail.com
0471315194

Coach/Trainer

Robbe Van Winckel
robbe_vw@hotmail.com
0474507155

Coach/Trainer

Rens Baeyens
rensbaeyens@gmail.com
0470249676

Begeleider

Marijke Bastiaenssens
handbalu16@gmail.com
0486737245

Begeleider

Wendy Matthijs
alfamama@hotmail.com

Begeleider

Marleen De Ridder
M.deridder1@telenet.be

Tafelzitter

Kristin Vangenechten
kristin.vangenechten@gmail.com
0484909466

Tafelzitter

Wouter Van Praag
fam.vanpraag@gmail.com
0473720160

Tafelzitter

Martine Helssen
martinehelssen@gmail.com
0490649882

Tafelzitter

Steven De Schepper
steven@skynet.be
0498884036

Trainingen

Dinsdag
19:00 - 20:30
Sp. Centrum
Elshoutbaan 21
2930 Brasschaat

Donderdag
19:00 - 20:30
Sp. KTA
Martouginlei 74
2930 Brasschaat

Vrijdag
18:00 - 19:30
Sp. De Rode Loop
Rode Loopstaat 2
2170 Merksem

Klassement

Ploeg Gesp W V G G+ G- Ptn

Kalender

Wedstrijdnr Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Sporthal
PD001 15/09/18 16:45 Brasschaat : HC WELTA Bonheiden
PD007 29/09/18 16:00 Schoten 2 : Brasschaat
PD013 14/10/18 17:15 Brasschaat : Uilenspiegel
PD019 17/11/18 16:15 HC Heist o/ Berg : Brasschaat
PD025 24/11/18 16:00 Brasschaat : HC Leuven Tigers
PD037 02/02/19 14:30 Atomix : Brasschaat
PD049 16/02/19 16:00 Brasschaat : Sasja
PD055 16/03/19 19:45 Schoten 1 : Brasschaat
PD061 28/04/19 16:30 Brasschaat : Groot-Bijgaarden

Klassement - VHV Competitie

Ploeg Gesp W V G G+ G- Ptn

Kalender - VHV Competitie

Er is nog geen kalender beschikbaar.