Miniemen (U16) 2

ploegfoto Miniemen (U16) 2

Spelers

Trainingen

Klassement

Ploeg Gesp W V G G+ G- Ptn
 Zandvliet 6 6 0 0 162 58 12 pt
 Brasschaat HC B 6 5 1 0 169 150 10 pt
 HC WELTA Bonheiden 6 3 2 1 145 109 7 pt
 HC Leuven Tigers 6 3 2 1 127 113 7 pt
 Heist-op-den-Berg 6 2 4 0 96 158 4 pt
 Sasja Antwerpen HC 6 1 5 0 102 147 2 pt
 Groot-Bijgaarden 6 0 6 0 83 149 0 pt

Kalender

Wedstrijdnr Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Sporthal
PZ001 16/09/17 14:00 Brasschaat HC B 20:18 HC Leuven Tigers
PZ005 14/10/17 16:45 Sasja Antwerpen HC 25:32 Brasschaat HC B
PZ009 26/11/17 14:00 Brasschaat HC B 37:21 Groot-Bijgaarden
PZ013 20/01/18 16:00 Zandvliet 38:8 Brasschaat HC B
PZ021 24/02/18 16:00 Heist-op-den-Berg 18:39 Brasschaat HC B
PZ025 28/04/18 18:00 Brasschaat HC B 33:30 HC WELTA Bonheiden

Klassement - VHV Competitie

Ploeg Gesp W V G G+ G- Ptn
 Schoten 26 20 5 1 275 190 41 pt
 Eeklo 26 16 7 3 255 169 35 pt
 Atomix 26 15 7 4 315 277 34 pt
 DB Gent 26 16 9 1 278 220 33 pt
 Brasschaat 26 6 19 1 233 322 13 pt
 KHT Roeselare 26 0 26 0 172 350 0 pt

Kalender - VHV Competitie

Wedstrijdnr Datum Uur Thuisploeg Uitploeg Sporthal Verslag
JD007 17/09/17 13:45 Brasschaat 10:7 Schoten
JD008 17/09/17 14:15 Brasschaat 5:8 Schoten
JD009 17/09/17 14:45 Brasschaat 5:14 Schoten
JD010 07/10/17 18:00 Eeklo 6:3 Brasschaat
JD011 07/10/17 18:30 Eeklo 5:2 Brasschaat
JD012 07/10/17 19:00 Eeklo 12:2 Brasschaat
JD019 05/11/17 12:40 Atomix 17:15 Brasschaat
JD020 05/11/17 13:10 KHT Roeselare 8:13 Brasschaat
JD022 05/11/17 14:10 Atomix 20:11 Brasschaat
JD023 05/11/17 14:40 Brasschaat 20:14 KHT Roeselare
JD031 25/11/17 17:45 Brasschaat 7:16 DB Gent
JD032 25/11/17 18:15 Brasschaat 11:15 DB Gent
JD033 25/11/17 18:45 Brasschaat 7:16 DB Gent
JD046 20/01/18 17:15 Schoten 14:11 Brasschaat
JD047 20/01/18 17:45 Schoten 15:7 Brasschaat
JD048 20/01/18 18:15 Schoten 14:9 Brasschaat
JD049 17/02/18 16:30 Brasschaat 7:12 Eeklo
JD050 17/02/18 17:00 Brasschaat 11:11 Eeklo
JD051 17/02/18 17:30 Brasschaat 4:11 Eeklo
JD058 10/03/18 14:00 Brasschaat 11:12 Atomix
JD060 10/03/18 15:00 Brasschaat 13:11 KHT Roeselare
JD061 10/03/18 15:30 Brasschaat 13:16 Atomix
JD063 10/03/18 16:30 Brasschaat 9:7 KHT Roeselare
JD070 05/05/18 14:30 DB Gent 15:11 Brasschaat
JD071 05/05/18 15:00 DB Gent 9:12 Brasschaat
JD072 05/05/18 15:30 DB Gent 17:4 Brasschaat