Terug naar het nieuws archief

Clublijn staat online

Zoals vorige week zaterdag reeds gemeld is onze club met een “sportkleding-clublijn” gestart, met de naam “Circle”. Sinds vandaag staat “de lijn” ook “online”. Hoe gaat u te werk ? Surf naar de site www.handbal-shop.be , daar ziet u aan de linkerkant, onder categorieën, ‘clublijnen’ staan. Klik hierop en alle clubs komen tevoorschijn zo ook Brasschaat handbalclub. Als u dan op onze club klikt ziet u wat er allemaal in de clublijn zit. De prijzen die erbij staan verhogen wel afhankelijk van de maat die u wenst te bestellen. Klik op uw voorkeursartikel en u zal de correcte prijs per maat ontdekken. Als u besluit om iets aan te kopen, bestel je het zelf op deze site en u betaald aan de club. Hiervoor is een aparte rekening geopend waar alléén de betalingen voor de clublijn opkomen. Vermeld wel steeds goed de naam van de speler en de ploeg (bv Bryan Adams U16). Nieuwe clubrekening énkel voor de kledinglijn : IBAN : BE08 9731 2508 9113 BIC : ARSP BE 22 Het clublogo wordt sowieso op de shirts, jackets, tops en sportzakken gedrukt maar er kan ook gekozen worden om er een extra bedrukking op te laten zetten (bv de naam van de speler). Deze extra bedrukking moet wel duidelijk vermeld worden in de opmerking, correct zoals u die wil zien staan op de kledingstukken of sportzak. Ziet u misschien nog iets anders dat u ook wenst aan te kopen maar niet in de clublijn is opgenomen, geen enkel probleem u mag dit gerust gelijktijdig met uw andere bestelling doen en alles samen betalen. De bestellingen worden tot bij Ka'nTina (koffiehuisje van Tina) gebracht, daarom moet u ook altijd als leveringsadres “Kan’Tina” kiezen. Daar gaat dan Kristin of Marijke alles ophalen, artikelen worden gecontroleerd en op training of wedstrijd krijgt u uw pakketje. Moest er toch iets niet duidelijk zijn, u kan altijd terecht bij Marijke (mama van Arn U16 & Lars U12) handbalj12@gmail.com of bij Kristin (mama van Tia U14, Mali U12 & Kobe) kristin.vangenechten@telenet.be . Had u nog geen idee voor cadeautjes voor eindejaar ... dit kan misschien een oplossing bieden . Groetjes Belinda

Datum: 06-12-2014